Wyniki selekcji 2019

12. MFFA Animator

Przycisk_animator
Buy_ticket

Aktualności

Thumb_animator_sociale_19

Na zgłoszenia czekamy do 15.06.19

Thumb_4cdf77e7179a4bec9bb85e5a6c31aac8

pokaz z audiodeskrypcją
27.06.2019, godz. 18:00, Kino Muza

Thumb_glavna_4_untravel_ana_nedeljkovic_nikola_majdak_8

31.05.19

Aktualności

Wyniki selekcji 2019

Thumb_5c8fd4b2bdd0f5eb755f63a4_ii.06.sounds_good_sander_joon__1__easy-resize.com

12. MFFA Animator

wszystkie aktualności

Kup bilet

Bilety na 12. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR (5-11 lipca 2019/Poznań) będą dostępne od czerwca 2019 na portalu bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej, Kina Muza, CK Zamek.

Zgłoś film

.

formularz

Kontakt


Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com


Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com


Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com


Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji
+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com

Teresa Fazan
Rzeczniczka Prasowa
+48 506 021 360
media@animator-festival.com


Biuro festiwalowe
Piotr Maciantowicz
+48 794 021 515
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl




Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing
pat@estrada.poznan.pl


Ewa Kroma
Promocja
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Plebiscyt publiczności
Mateusz Jarczyński
blog@animator-festival.com

Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animatora:
Michał Gramacki
+48 513 396 033
m.gramacki@animator-festival.com


Animator Pro
Joanna Stankiewicz
j.stankiewicz@animator-festival.com


Animator dla dzieci
Ewa Obrębowska-Piasecka,
media@csdpoznan.pl