FAQ

Zdjęcie główne FAQ

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w formule hybrydowej – wydarzenia odbywają się stacjonarnie w Poznaniu między 21 a 25 czerwca 2023 roku, w Kinie Muza, Scenie na Piętrze, w klubie festiwalowym Dragon Social Club oraz na Placu Wolności.

Część festiwalu odbywająca się online dostępna jest od 15 do 21 lipca na platformie MyAnimator.

Nie, karnet/akredytacja stacjonarna na wydarzenia w Poznaniu (na czas 8-15 lipca) upoważnia do uczestnictwa wyłącznie w części stacjonarnej festiwalu Animator.

Natomiast, jeśli nabyłeś_aś karnet w cenie 200 zł, który obowiązuje na wszystkie wydarzenia w ramach MFFA ANIMATOR, zapraszamy Cię zarówno na wydarzenia online jak i na te, odbywające się w Poznaniu!

Więcej informacji o biletach i karnetach znajdziesz tutaj: https://animator-festival.com/programme-info/bilety/ 

Nie, karnet/akredytacja online upoważnia do uczestnictwa wyłącznie w części online festiwalu Animator.

Natomiast, jeśli nabyłeś_aś karnet w cenie 200 zł, który obowiązuje na wszystkie wydarzenia w ramach 15. MFFA Animator, zapraszamy Cię zarówno na wydarzenia online jak i na te, odbywające się w Poznaniu!

Więcej informacji o biletach i karnetach znajdziesz tutaj: https://animator-festival.com/programme-info/bilety/ 

Kupując pojedynczy bilet na pokaz online, uzyskuje się dostęp do pokazu przez 24 godziny od momentu rozpoczęcia seansu, tj. kliknięcia play.

ALE! Ilość wyświetleń przez ten czas jest nieograniczona, jednak wszystkie filmy bez względu na datę i godzinę zakupu biletu dostępne będą nie dłużej niż do 21 lipca do godziny 23:59. To znaczy, że jeżeli bilet zostanie zakupiony np. 21.07 o godzinie 23:00, filmy dostępne będą jeszcze tylko przez 59 min (a nie 24h).

Nie, bilet zakupiony na seans odbywający się online nie podlega wymianie na bilet na seans w Kinie Muza (i vice versa).

W sprawie zwrotu biletu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza portalu bilety24: https://www.bilety24.pl/cms/kupujacy

Przy zakupie karnetu na część festiwalu online (w dniach 15-21 lipca), uzyskuje się dostęp do wszystkich pokazów online.

Tak, akredytacja medialna upoważnia do uczestnictwa we wszystkich pokazach online.

Tak, tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać pokazy online. Założenie konta jest możliwe pod adresem: https://animator-festival.com/zaloguj/

Tak, tylko zarejestrowani użytkownicy mogą kupić karnet/akredytację, która uprawnia do oglądania pokazów online. Założenie konta jest możliwe pod adresem: https://animator-festival.com/zaloguj/

Karnet można zakupić po zalogowaniu się na konto myAnimator, w zakładce “Karnet”.

Karnet festiwalowy na pokazy odbywające się online kosztuje 100 zł.

12 zł – pojedynczy pokaz

50 zł – pakiet 6 pokazów

Aby oglądać seanse online w ramach festiwalu, należy założyć konto myAnimator: https://animator-festival.com/zaloguj/

Tak, pobranie bezpłatnej wejściówki jest konieczne do obejrzenia seansu. Aby pobrać wejściówkę, należy wybrać interesujący nas seans online i kliknąć “Pobierz wejściówkę”.

Lista pobranych wejściówek na seanse online znajduje się na koncie użytkownika w zakładce “Moje wejściówki”.

Konto gościa akredytowanego jest skierowane wyłącznie do przedstawicieli branży filmowej, branży audiowizualnej oraz grafików, programistów, studentów kierunków artystycznych, krytyków oraz przedstawicieli mediów i musi zostać zaakceptowane przez administratora.

Nie, pokazy mogą oglądać wyłącznie użytkownicy logujący się do konta myAnimator na terenie Polski.

Filmy można oglądać w następujących przeglądarkach: Chrome, Firefox, Microsoft Edge. Sugerujemy zainstalowanie najnowszych wersji przeglądarek.

Nie, odtwarzanie filmów jest możliwe wyłącznie na urządzeniach obsługujących przeglądarki: Chrome, Firefox, Microsoft Edge. Sugerujemy zainstalowanie najnowszych wersji przeglądarek.

Filmy odtwarzane są w jakości HD przystosowanej do prędkości łącza w trakcie streamingu: najwyższa jakość: 1080p, najniższa: 540p.

Wymagane minimalne łącze to 2 Mbps, ale zalecamy korzystać z łącza powyżej 10 Mbps.

Prawdopodobnie łącze internetowe jest za słabe lub urządzenie, na którym oglądasz, nie spełnia wymogów technicznych. Sprawdź łącze internetowe i wymagania techniczne sprzętu lub spróbuj otworzyć stronę na innym urządzeniu.

Możesz wyświetlić filmy za pomocą urządzeń Chromecast, co pozwoli Ci oglądać filmy z festiwalu na telewizorze.

Jakość usługi udostępnienia filmów może zależeć od parametrów technicznych połączenia internetowego oraz parametrów technicznych urządzenia, za pośrednictwem którego będziesz mieć dostęp do filmów Festiwalu.

Tak, można wstrzymać lub przewinąć film, do którego ma się dostęp.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów prosimy o kontakt na adres: hello@animator-festival.com

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata