Kwietniowe spotkanie z Animatorem Jutra za nami!

Za nami spotkanie z cyklu Animatora Jutra! W kwietniu odwiedziliśmy pracownię animacji.

Zdjęcie dłoni trzymających lalkę do animacji. Lalka z zarysem oczu i nosa, w czarnym swetrze i spodniach.

Za nami pierwsze spotkanie o animacji w ramach Animatora Jutra! W kwietniowy weekend Fundacja Animatik razem z Uczestnikami i Uczestniczkami zagościła w profesjonalnym studiu animacji.

Młodzi Animatorzy i Animatorki mieli okazję wziąć udział w intensywnym warsztacie tworzenia amatorskich lalek do animacji! Pod okiem Julii Piekarskiej, utalentowanej absolwentki Katedry Animacji UAP Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, zgłębiali tajniki tego fascynującego świata. Nie zabrakło również prezentacji Michaliny Sąsiadek, studentki tejże katedry, która zaprezentowała swoją niezwykłą scenografię do animacji lalkowej, opowiadając jednocześnie o wszystkich etapach pracy nad nią.

To było niezwykłe doświadczenie! Uczestnicy i Uczestniczki mieli okazję nie tylko zobaczyć, jak powstają profesjonalne lale, ale także samodzielnie spróbować swoich sił podczas animacji i sprawdzić efekty pod kamerą.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztacie i dzielili się swoją pasją i wiedzą! I zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Roberta Kuźniewskiego z wydarzenia ?

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata