Seriale

Zdjęcie główne Seriale

Międzynarodowy Konkurs Animowanych Seriali

Najmłodsza kategoria konkursowa prezentująca światową panoramę najnowszych animowanych opowieści w odcinkach. To odpowiedź na fenomen popularności zainaugurowanej w 2017 roku festiwalowej sekcji ANIMOWANE SERIALE. O nagrodę specjalną w tej kategorii walczą pojedyncze odcinki polskich i zagranicznych seriali animowanych - zarówno tych skierowanych do dzieci, jak i do widzów dorosłych. Produkcje rywalizujące w tej kategorii konkursowej ocenia międzynarodowe Jury konkursu pełnometrażowego i serialowego.

 

Międzynarodowe jury Konkursu Animowanych Seriali przyznaje nagrodę główną za serial animowany w wysokości 5 000 zł brutto dla reżysera/ reżyserki danego odcinka serialu.

 

Przyznana zostanie również Nagroda Publiczności za Najlepszy Animowany Serial dla reżysera/reżyserki danego odcinka serialu, oraz Nagroda Jury Dzieci dla reżysera/reżyserki danego odcinka serialu dla dzieci. Laureat tej ostatniej zostanie wyłoniony przez powołane specjalnie do tego zadania Jury Dzieci złożone z naszych najmłodszych poznańskich widzów i widzek.

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata