Rewiry Klubem Festiwalowym Animatora | Co będzie się działo?

W tym roku na wieczorne imprezy zapraszamy Was do Klubu Rewiry! Tam spotkacie Twórców i Twórczynie, zespół Animatora i co najważniejsze – najlepsze imprezy! Działamy codziennie przez cały czas trwania Festiwalu w dniach 25-30 czerwca!

Zdjęcie główne aktualności Rewiry Klubem Festiwalowym Animatora | Co będzie się działo?

Poznajcie nasz Klub Festiwalowy! W tym roku rozgrzejemy parkiet, gardła i oczywiście atmosferę w Klubie Rewiry. Program jest bogaty i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie! Startujemy codziennie o 20.00!

Rewiry to miejsce pełne kreatywnej energii i artystycznego ducha. Usytuowany w sercu miasta, oferuje przestrzeń do spotkań, dyskusji i inspirujących wydarzeń towarzyszących. Stylowy wystrój wnętrza łączy nowoczesność z klimatem animacji, tworząc wyjątkową atmosferę. Rewiry to idealne miejsce na relaks i networking dla pasjonatów animacji z całego świata. Jesteście ciekawi/e co przygotowaliśmy? Spójrzcie na klubowy program:

Replikant Quiz: Blade Runner w Rewirach 

 Z okazji 42. rocznicy premiery kultowego filmu "Blade Runner" zapraszamy na specjalny Pub Quiz w Klubie Festiwalowym Rewiry, prowadzony przez Hammerzeit Podcast. Sprawdź swoją wiedzę na temat tego klasyka science fiction i rywalizuj o nagrody. Czeka na Was wieczór pełen emocji, ciekawostek i integracji z innymi fanami kina.  

🎶 Po quizie, scenę przejmie DJ Picik - dobry duch Animatora, który rozkręci imprezę i zadba o świetną muzykę. 

Dołącz do nas i świętujmy razem urodziny "Blade Runnera"! 

Animusic Night 

Zapraszamy do klubowego serca festiwalu na wyjątkowy wieczór, gdzie animacja spotyka muzykę! 26 czerwca o 21:00 w Rewirach odbędzie się przegląd najciekawszych animacji muzycznych zrealizowanych przez studentów Katedry Animacji UAP.  

Przygotujcie się na: 

  • Wielość opracowań form artystycznych: od animacji klasycznej po multimedialne fuzje najnowszych narzędzi 3D. 
  • Pełen przekrój technik animacji: odkryjcie nowatorskie rozwiązania i niesamowite efekty wizualne. 
  • Zróżnicowane sposoby podejścia do współdziałania obrazu i muzyki: poczujcie emocje i dajcie się porwać rytmom! 
  • Niekonwencjonalne rozwiązania twórcze: otwórzcie się na nowe doświadczenia i dajcie się zaskoczyć! 

Po pokazie scenę przejmie DJ-ka Rio, która serwuje energetyczny set, idealnie dopełniający wieczorne wrażenia. 

 To będzie prawdziwa uczta dla oczu i uszu – bądźcie z nami! 

 Drag out your voice: songs of animation

Masz ochotę na niezapomniany wieczór pełen śpiewu, tańca i animacji? Dołącz do nas na Animation Voices: Make NOISE and DRAG, wydarzenie, które rozbudzi w Tobie wewnętrzne dziecko i uwolni drzemiący w Tobie talent wokalny! 

To nie tylko karaoke! To hołd dla kultowych utworów z najpopularniejszych filmów animowanych, prowadzony przez niezrównane drag queens: Sowę i Artę De Vil. Przygotuj się na poruszające ballady, energetyczne hymny i porywające melodie, które rozbawią Cię do łez i poruszą do głębi serca. 

Daj upust swojej kreatywności! Załóż kostium swojego ulubionego bohatera animacji, chwyć mikrofon i daj z siebie wszystko! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym piosenkarzem, czy dopiero zaczynasz, to wydarzenie jest dla Ciebie. 

Po karaoke impreza trwa dalej! Baw się do białego rana przy Dj-secie Arty De Vil i poczuj magię animacji na własnej skórze. 

Odkryj swój GŁOS, uwolnij EKSPRESJĘ i poczuj MAGIĘ ANIMACJI! 

FRIENDMOTION Party – zakończenie 17. MFFA Animator 

30 czerwca klub Rewiry stanie się epicentrum pozytywnej energii i tanecznej euforii podczas FRIENDMOTION Party - oficjalnej imprezy kończącej 17. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMATOR. To niepowtarzalna okazja, by wspólnie świętować finał festiwalu, podziękować wszystkim zaangażowanym w jego organizację i zakończyć ten wyjątkowy event na parkiecie w gronie przyjaciół! 

 Za konsolą staną przyjaciele festiwalu Kolektyw Lava Pies, którzy rozbujają tłum dawką najlepszej muzyki tanecznej. Czeka nas impreza do białego rana, pełna wspaniałej zabawy, pozytywnej energii i niezapomnianych tanecznych wrażeń! 

A do tego:

ITALOMANIA I Uno Momento & Gres Concrete  | 28.06.2024  

 BROKAT | PRIDE WEEK after part I Halina World & Iza (Punie Crew)  | 29.06.2024  

 Dołącz do nas i świętuj zakończenie festiwalu razem z twórcami, wolontariuszami i miłośnikami animacji! 

Klub Festiwalowy REWIRY 

Al. Niepodległości 8A 

Startujemy codziennie od 20.00 – ??:?? ☕🧃

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata