FAQ

Zdjęcie główne FAQ

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w formule hybrydowej – wydarzenia mają miejsce zarówno online jak i stacjonarnie – w Kinie Muza w Poznaniu, na placu Kolegiackim przy Urzędzie Miasta Poznania, w Scenie na Piętrze oraz w byłej siedzibie banku na rogu ul. Masztalarskiej.

Nie, karnet/akredytacja online upoważnia do uczestnictwa wyłącznie w części online festiwalu Animator.

Natomiast, jeśli nabyłeś_aś karnet w cenie 120 zł, który obowiązuje na wszystkie wydarzenia w ramach MFFA ANIMATOR, zapraszamy Cię zarówno na wydarzenia online jak i na te, odbywające się w Poznaniu!

Bilety na pokazy odbywające się w Kinie Muza można kupić w kasie kina lub za pośrednictwem portalu bilety24.pl: https://kinomuza.bilety24.pl/index/index

Pokaz można obejrzeć w ciągu 4 godzin od godziny jego rozpoczęcia podanej w repertuarze. Oznacza to, że jeśli pokaz jest wpisany na godzinę 10:00, można obejrzeć go maksymalnie do godziny 14:00.

Tak, ale wyłącznie przez 3 godziny od godziny startu pokazu wpisanej w harmonogramie. Oznacza to, że jeśli pokaz jest wpisany na godzinę 10:00, można nabyć na niego bilet najpóźniej do godziny 13:00.

Tak, jednak nie później niż 3 godziny od godziny rozpoczęcia seansu online wpisanej w harmonogramie.

Nie, bilet zakupiony na seans odbywający się online nie podlega wymianie na bilet na seans w Kinie Muza.

W sprawie zwrotu biletu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza portalu bilety24: https://www.bilety24.pl/cms/kupujacy

Tak, oprócz wydarzeń branżowych w ramach konferencji Animator PRO online oraz warsztatów Animacja w praktyce.

Tak, włącznie z wydarzeniami branżowymi w ramach konferencji Animator PRO online.

Tak, tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać pokazy online. Założenie konta jest możliwe pod adresem: https://animator-festival.com/zaloguj/

Tak, tylko zarejestrowani użytkownicy mogą kupić karnet/akredytację, która uprawnia do oglądania pokazów online. Założenie konta jest możliwe pod adresem: https://animator-festival.com/zaloguj/

Karnet można zakupić po zalogowaniu się na konto myAnimator, w zakładce Karnet.

Karnet festiwalowy na wydarzenia odbywające się online (z wyłączeniem konferencji Animator PRO online) kosztuje 50 zł.

Akredytacja branżowa kosztuje 50 zł i upoważnia do udziału w konferencji Animator PRO online, wraz z dostępem do wszystkich pokazów festiwalu online.

10 zł – pokazy konkursowe

10 zł – program główny

10 zł – pokazy filmów nagrodzonych

wstęp wolny – pokazy Adult swim przedstawia: Rick & Morty, Smiling Friends, Machinima – METROPOLITAN

Aby oglądać seanse online w ramach festiwalu, należy założyć konto myAnimator: https://animator-festival.com/zaloguj/

Tak, są to pokazy Adult swim przedstawia: Rick & Morty, Smiling Friends, Machinima – METROPOLITAN. Aby obejrzeć te pokazy należy założyć konto myAnimator: https://animator-festival.com/zaloguj/

Natomiast, wydarzenia transmitowane w mediach społecznościowych, takie jak spotkania z twórcami (Q&As) i wydarzenia specjalne, są bezpłatne i ogólnodostępne. Do ich obejrzenia nie jest wymagane założenie konta myAnimator.

Tak, pobranie bezpłatnej wejściówki jest konieczne do obejrzenia seansu. Aby pobrać wejściówkę, należy wybrać interesujący nas seans online i kliknąć “Pobierz wejściówkę”.

Lista pobranych wejściówek na seanse online znajduje się na koncie użytkownika w zakładce “Moje wejściówki”.

Konto gościa akredytowanego jest skierowane wyłącznie do przedstawicieli branży filmowej, branży audiowizualnej oraz grafików, programistów, studentów kierunków artystycznych, krytyków oraz przedstawicieli mediów i musi zostać zaakceptowane przez administratora. Po akceptacji konta przez administratora, można zakupić akredytację branżową.

Nie, pokazy mogą oglądać wyłącznie użytkownicy logujący się do konta myAnimator z terenu Polski.

Filmy można oglądać w następujących przeglądarkach: Chrome, Firefox, Microsoft Edge. Sugerujemy zainstalowanie najnowszych wersji przeglądarek.

Nie, odtwarzanie filmów jest możliwe wyłącznie na urządzeniach obsługujących przeglądarki: Chrome, Firefox, Microsoft Edge. Sugerujemy zainstalowanie najnowszych wersji przeglądarek.

Filmy odtwarzane są w jakości HD przystosowanej do prędkości łącza w trakcie streamingu: najwyższa jakość: 1080p, najniższa: 540p.

Wymagane minimalne łącze to 2 Mbps, ale zalecamy korzystać z łącza powyżej 10 Mbps.

Prawdopodobnie łącze internetowe jest za słabe lub urządzenie, na którym oglądasz, nie spełnia wymogów technicznych. Sprawdź łącze internetowe i wymagania techniczne sprzętu lub spróbuj otworzyć stronę na innym urządzeniu.

Możesz wyświetlić filmy za pomocą urządzeń Chromecast, co pozwoli Ci oglądać filmy z festiwalu na telewizorze.

Jakość usługi udostępnienia filmów może zależeć od parametrów technicznych połączenia internetowego oraz parametrów technicznych urządzenia, za pośrednictwem którego będziesz mieć dostęp do filmów Festiwalu.

Tak, można wstrzymać lub przewinąć film, do którego ma się dostęp.