Animator PRO

Zdjęcie główne Animator PRO

Od 2022 roku wydarzenia w Animatora PRO są otwarte również dla widzów i widzek spoza branży filmowej.

Animator PRO to konferencja skierowana nie tylko do osób z mniej lub bardziej ugruntowanym dorobkiem zawodowym w dziedzinie filmu i animacji, ale także tych, które pierwsze kroki w branży mają jeszcze przed sobą. To coroczne spotkanie profesjonalistów i profesjonalistek z branży audiowizualnej, przedstawicieli i przedstawicielek festiwali filmowych, firm dystrybucyjnych, telewizji i platform VOD oraz producentów i animatorek, w trakcie którego poruszane są tematy związane z najnowszymi zjawiskami w świecie filmu, animacji, gier komputerowych i nowych technologii.

Dotychczas w konferencji uczestniczyli m.in. Paweł Miechowski z 11 bit studios, Concha Díaz Ferrer z The Tenerife Film Commission, Tim Allen - główny animator „Wyspy psów” Wesa Andersona, Mike Johnson - współreżyser „Gnijącej Panny Młodej”, twórcy „Jeszcze dzień życia” oraz nominowani do Oscara za „Madame Tutli-Putli” Maciek Szczerbowski i Chris Lavis oraz Raul Carvajal z nowojorskiego festiwalu Games for Change.

Konferencja realizowana jest nieprzerwanie od 2015 roku.

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata