ANIMATED LATE NIGHT SHOW | English Only

Wydarzenia Specjalne
90’

 

Zapraszamy na niezwykłe doświadczenie w świat animacji - Scena na Piętrze stanie się areną dla niezwykłego spektaklu - Animated Late Night Show, który poprowadzą znani i lubiani twórcy Hammerzeit Podcast. 

Wciąż trzymając w napięciu gości i publiczność swoimi dowcipnymi komentarzami i ekspertycznymi spostrzeżeniami na temat świata animacji, prowadzący przeniosą widzów w fascynujący świat animacji. Przygotujcie się na porcję rozrywki, która zaskoczy, rozbawi i dostarczy niezapomnianych wrażeń! 

Na scenie nie zabraknie także wyjątkowych gości - jurorów tegorocznej edycji festiwalu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. To wydarzenie to doskonała okazja do spotkania z wybitnymi postaciami ze świata filmu animowanego oraz do wymiany pasji i inspiracji z innymi entuzjastami tego niezwykłego medium. 

Animated Late Night Show to nie tylko doskonała rozrywka, ale także okazja do pogłębienia swojej wiedzy o animacji oraz do nawiązania cennych kontaktów w branży. Dołączcie do naszego wyjątkowego wieczoru, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników animacji! 

Pełne niespodzianek i kreatywnych wyzwań spotkanie poprowadzą Hubert Hafke i Filip Grabski (podcast Hammerzeit). 

28.06 / 20:00
Scena na Piętrze
Zdjęcie główne

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata