STUDENT ACT | PL

Wydarzenia Specjalne
90’

Zapraszamy na wydarzenie, w ramach którego zanurzycie się w świecie animacji stworzonej przez najbardziej obiecujących młodych twórców z całej Polski. 

Podczas tego wydarzenia studenci z wiodących uczelni artystycznych zaprezentują swoje najnowsze, unikalne projekty animowane. Na scenie pojawią się talenty z: 

Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, 

Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. 

STUDENT ACT 2024 to nie tylko projekcja animacji, ale także okazja do poznania kulis pracy młodych artystów. Każdy z prezentowanych projektów odzwierciedla indywidualne podejście twórców do animacji, ukazując szeroką gamę stylów, technik i tematów. Od tradycyjnych animacji rysunkowych, przez nowoczesne techniki cyfrowe, aż po eksperymentalne formy wyrazu – każdy znajdzie coś, co go zainspiruje. 

Wydarzenie będzie również doskonałą platformą do wymiany doświadczeń i pomysłów między studentami a publicznością. Po projekcjach będzie można dowiedzieć się więcej o ich procesie twórczym oraz inspiracjach. 

Dołącz do nas na STUDENT ACT 2024 i odkryj przyszłość polskiej animacji! Poznaj młode talenty, które już teraz kształtują pejzaż tego fascynującego medium i przekonaj się, jakie niespodzianki przygotowali dla nas przyszli mistrzowie animacji. 

 

 

27.06 / 20:00
Scena na Piętrze
Zdjęcie główne

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata