Masterclass: Mark Taynton, Adult Swim: Animowanie dla dorosłych (EN)

Masterclass
90’

Animacja dla dorosłych naprawdę istnieje, a Adult Swim znajduje się w czołówce tego dynamicznie rozwijającego się gatunku. Mark Taynton, szef Adult Swim EMEA w Warner Bros. Discovery, opowie o nadchodzącej ofercie i podkreśli najważniejsze propozycje, a także opowie o tym, czego szukamy i jak pracujemy, o naszym programie Smalls i naszych działaniach na rzecz nawiązywania kontaktów z talentami w całej Europie.  

 

Mark Taynton - szef Adult Swim na Europę, Bliski Wschód i Azję w Warner Bros Discovery, wiodącej globalnej firmie zajmującej się mediami i rozrywką. Adult Swim jest liderem w dziedzinie animacji dla dorosłych i domem globalnego hitu "Rick and Morty", nagrodzonego Emmy "Genndy Tartakovsky's Primal", "Royal Crackers", "Smiling Friends" i wielu innych. Urodzony w RPA, ale mieszkający w Londynie Mark kieruje wszystkimi aspektami szybko rozwijającej się marki Adult Swim, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie relacji i możliwości współpracy z europejskimi twórcami.  

27.06 / 15:15
Kino Muza, sala 2
Zdjęcie główne

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata