ADULT SWIM

110’

26.06 / 21:30
Kino Muza, sala 2
29.06 / 20:00
Kino Muza, sala 3
Wydarzenia Specjalne

Intro/wprowadzenie: Mark Taynton, Head of Adult Swim EMEA, juror w Międzynarodowym Konkursie Filmów Krótkometrażowych 17. MFFA Animator.  

Pokaz najnowszych i najciekawszych, zrealizowanych w stylistyce anime, produkcji Adult Swim.

Ninja Kamui s01e01, Sunghoo Park, Japan, United States 2024, 22’18”
Po tym, jak jego rodzina została brutalnie zaatakowana przez gang zamaskowanych napastników, Joe Logan zostaje poproszony przez agentów FBI Mike'a i Emmę o pomoc w śledztwie w sprawie morderstwa jego żony i syna.
Ninja Kamui s01e02, Sunghoo Park, Hiroki Itai, Japan, United States 2024, 22’23”
Higan dowiaduje się, że w serii niedawnych morderstw wszystkie ofiary to zdemaskowani wojownicy ninja. Higan ściga przywódcę ninja i przysięga zemścić się za zmarłą żonę i syna, niszcząc organizację.
Moje przygody z Supermanem / My Adventures with Superman s02e01: More Things in Heaven and Earth, Diana Huh, United States 2024, 21’40”
Clark zastanawia się, co zrobić na pierwsze wspólne Walentynki z Lois... dopóki wizje jego ojca nie doprowadzą jego, Jimmy'ego i Lois do szczątków jego statku kosmicznego i nowych złoczyńców z Task Force X!
Moje przygody z Supermanem / My Adventures with Superman s02e02: Adventures with My Girlfriend, Christina Manrique, United States 2024, 21’40”
Podczas gdy Perry przydziela Jimmy'emu nowy „zespół” do prowadzenia Flamebird, Clark i Lois badają więzienie Stryker - i odkrywają, jak daleko posunie się Amanda Waller, aby pozbyć się Supermana!

Rick and Morty: The Anime s01e01 - Girl Who Manipulates Time, Takashi Sano, Japan, United States 2024, 21’00”
Rick relaksuje się w pseudoświecie między multiwersami, Summer pomaga Kosmicznej Beth walczyć ze złowrogą Galaktyczną Federacją, a Morty zakochuje się w tajemniczej dziewczynie, która okazuje się być istotą poza czasem. 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata