Zespół

Zdjęcie główne Zespół

15. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMATOR powstał dzięki miesiącom ciężkiej pracy – poznaj Dream Team, bez którego nie miałby on miejsca!

Dyrektor Artystyczny Festiwalu

MARCIN GIŻYCKI

 

Produkcja

MARIANNA PISKORZ
Kierowniczka Festiwalu

FILIP KOZŁOWSKI
Kierownik Programu i Konkursów

ANNA DZIĘCIOŁ
Producentka i Koordynatorka Programu

ANNA PRZYBYLAK
Koordynatorka Produkcji i Programu / Biuro Festiwalowe

MAŁGORZATA MUCHA
Producentka

PIOTR MACIANTOWICZ
Koordynator Konkursu Międzynarodowego

PAWEŁ PANFIL
Koordynator Konkursu ANIMATOR.PL

MICHAŁ FERLAK
Koordynator Konkursu Animowanych Seriali

ANNA GŁOWIŃSKA
Kuratorka sekcji Kobiety mają głos

MICHALINA RADOMSKA
Animator dla Dzieci

PAULINA KRÓL
Warsztaty Animator w Praktyce

ALICJA HAFKE
Producentka

KAJA KAWECKA
Producentka

ANNA ZALEJSKA
Ceremonia Wręczenia Nagród

 

Animator PRO

ADRIANA PRODEUS
PAULINA ZACHAREK
AGNIESZKA KOWALEWSKA-SKOWRON

 

Komisja Selekcyjna

PIOTR MUSZALSKI
ANNA WRÓBLEWSKA
ANITA KWIATKOWSKA-NAQVI
FILIP KOZŁOWSKI
ANNA GŁOWIŃSKA

 

Opiekunowie Jury

KASIA CHROBAK
AGATA PODEMSKA
PAWEŁ PANFIL

 

Czołówka Festiwalu

JULIA ORLIK

 

Animator Jutra

AGNIESZKA KRAJEWSKA
LUCYNA PERZ
WOJCIECH SIEJAK

 

Kino Muza

JOANNA PIOTROWIAK
DOROTA REKSIŃSKA i KLAPS
SEWERYN PTASZYŃSKI
MATEUSZ BERNAŚ
NATALIA ROSICKA
AGNIESZKA WYSOCKA
ANNA GALASIŃSKA
DOROTA KWAŚNIEWSKA
MARIA NOWICKA i TADEK
KAMIL BRYCHCY
ZUZANNA KLAWIKOWSKA
DOMINIKA STACHOWIAK
MARTA RANUSZKIEWICZ
MARTA KOŻUCHOWSKA

 

Centrum Sztuki Dziecka

JERZY MOSZKOWICZ
MARTA JODKO
FRANCISZEK DRĄG
MAŁGORZATA AMBROŻY
NATALIA OLEJNIK
BARBARA CZARNECKA
MARTA GRZESIUK
SŁAWOMIR BAJEW

 

Promocja i komunikacja

EWA ŁAPIŃSKA
Biuro Prasowe

PAN ANIMACJA
Rzecznik Prasowy

PATRYCJUSZ TOMASZEWSKI
Promocja i marketing

MARGRET MIERZWA
Koordynatorka Sprzedaży i Wolontariatu

EWA KROMA
Promocja i marketing

MONIKA WYGACHIEWICZ
Promocja i marketing

KAROLINA KULIG
Social Media

 

Redakcja tekstów

PIOTR KUŹMIŃSKI

 

Tłumaczenia

MICHAŁ TOMASZEWSKI
TOMASZ WITAK

 

Identyfikacja wizualna

UNIFORMA STUDIO

 

Grafika

FROMSQUARE STUDIO

 

Zdjęcia

MACIEJ ZAKRZEWSKI

 

Dział Techniczny

ERYK KOZŁOWSKI
NORBERT PAWLICZAK
PATRYK PAWŁOWSKI

 

Estrada Poznańska

MAŁGORZATA KEMPA
Dyrektorka Estrady Poznańskiej

JADWIGA TROCZYŃSKA
Zastępca Dyrektora

MARCIN MIKOŁAJCZAK
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych

MAGDALENA STACHURSKA
Kierowniczka Działu Produkcji i Programu

 

Gorące podziękowania dla naszych
wspaniałych wolontariuszy i wolontariuszek!