Odszedł Marcin Giżycki. Jeden z założycieli i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR. Wybitny twórca i znawca animacji, niekwestionowany autorytet na całym świecie. Autor książek, wykładowca i człowiek który całe serce włożył w propagowanie i szerzenie wiedzy o tej dziedzinie sztuki. To bardzo smutna dla nas wiadomość. Marcinie, dziękujemy za wszystko.