Wyniki selekcji Międzynarodowego Konkursu Animowanych Seriali 2022!

Selekcja Międzynarodowego Konkursu Animowanych Seriali 2022

Zdjęcie główne aktualności Wyniki selekcji Międzynarodowego Konkursu Animowanych Seriali 2022!
  1. My Name is Fear, Eliza Płocieniak-Alvarez, Germany 2021, 5’28”

  1. Fairy Horses, Oksana Nesenenko, Ukraine 2020, 4’35”

  1. SHAMBU!!, Chetan Sharma, India 2021, 2’

  1. Pip and Posy (Night Pip), Matt Tea, Jeroen Jaspaert, United Kingdom 2021, 7’05”

  1. Chichraszek / Giggle Wiggle – Hot Summer Day, Marzena Nehrebecka, Poland 2021, 6’

  1. The Kuflis 3: The Kuflis and the Whatever, Kristóf Jurik, Hungary 2021, 7’

  1. Iron Farmer, Wei-Zhi Chen, Taiwan 2021, 6’46”

  1. Limonek i Bezia / Lemon and Berry, Ilenia Cotardo, Piotr Ficner, Poland 2022, 3’30”

  1. Kiwi & Strit - Things Have Legs, Esben Toft Jacobsen, Denmark 2021, 5’

  1. Toru Superlis: Smutaski i Wesołki / Toru Superfox, Piotr Szczepanowicz, Poland 2021, 7’30”

  1. In The Woods, Ilgın Saçan, Turkey 2021, 2’02”

  1. Meneer Papier / Mister Paper, Steven De Beul, Ben Tesseur, Belgium 2021, 5’

  1. Portal of Adventures, Yelyzaveta Tarasova, Ukraine 2021, 10’

  1. ALPHONS ADVENTURES - THE BIRD GOD, Julia Thonig, Germany 2021, 9’22”

  1. Ella Gator – A Day in the Life, Thomas Kim, South Korea 2020, 1’30”

  1. Machines, Cristian Ciumac, Italy 2021, 5’

  1. The Wizard of Oz, Thomas Kim, South Korea 2020, 2’

  1. Diasporan, Deniz Khateri, USA 2021, 6’

  1. One Constitution for all Syrians, Leo Rey, Toby Mory, Germany 2021, 5’02”

  1. Trash Talk!, Maxfield Roos Chandler, Czech Republic 2021, 2’

  1. Caresses magiques / Magical Caresses – Episode 1, Lori Malépart-Traversy, Canada 2022, 4’

  1. The Great List of Everything – s02e01, Francis Papillon, Canada 2022, 2’

  1. MITCH-MATCH series #29, Géza M. Tóth, Hungary 2021, 3’

  1. Ex Imam Show, Dr Mohamed Badredine Tachouche, Algeria 2020, 3’15”

  1. Cherchez la Femme - Ida Pfeiffer / Unsung Women - Ida Pfeiffer, Julie Gavras, Mathieu Decarli, France 2021, 3’08”

  1. Sustos Ocultos de Frankelda / Frankelda's Book of Spooks, Arturo Ambriz, Roy Ambriz, Mexico 2021, 15’

  1. FLIPPÉ – Episode 01 - SUEURS DANS LE TGV, Théo Grosjean & Mothy, France 2022, 2’17”

  1. Open Bar - Episode 09, Frédérick Chaillou, France 2021, 2’15”

  1. Pan Wiedźma / Mr. Witch – Episode 1: Spoilergeist, Leszek Nowicki, Bartosz Minkiewicz, Poland 2022, 3’17”

  1. My Year of Dicks, Sara Gunnarsdóttir, USA 2022, 5’

  1. Panique au Village - Les Grandes Vacances / A Town Called Panic: The Summer Holidays, Vincent Patar & Stéphane Aubier, Belgium, France, Switzerland 2021, 26’

Gratulacje dla wszystkich zakwalifikowanych do konkursu i powodzenia w kolejnych etapach!

zobacz także