To oni dołączą do konkursów Animatora!

Poznaj tegorocznych zwycięzców Animatora bez selekcji! Wybrane przez Widzów i Widzki animacje dołączą do Konkursów Festiwalu Animator i powalczą o nagrody.

Zdjęcie sali kinowej. Na ekranie grafika komputerowa/AI tęczowego ptaka, postaci identyfikacji wizualnej festiwalu. W czterech rogach grafiki napisy białą czcionką: „animator film festival 26-30.06.2024 poznań”. W fotelach kinowych siedzą osoby patrzące na ekran.

Poznaliśmy tegorocznych zwycięzców Animatora bez Selekcji! Od 23 do 26 kwietnia 2024 roku Widzowie i Widzki w Kinie Muza w Poznaniu oglądali i głosowali na animacje, które dołączą do Konkursów Głównych Festiwalu Animator.

Do Konkursu Polskich Filmów Animowanych dołącza animacja:
Ryż i Kurczak (Rice & Chicken), reż. Kamil Wójcik, Cat Kaczmarek, Polska / Poland 2023

Kadr z filmu rysunkowego. Kineskopowy telewizor z wyświetloną reklamą przedstawiającą umięśnionego kurczaka. Wokół postaci napisy: „tel. 666”, „cena: 199 + koszt przesyłki”, „Möngo”, „Türbo kurczak z Chin”.

Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych wzbogacony zostanie filmem:
Światła (Lights), reż. Jitka Nemikinsová, Czechy / Czech Republic 2023

Kadr z filmu rysunkowego malowanego pastelami. Noc, na kamiennej ścieżce stoją dwie postacie: płomień i żarówka. Trzymają się za ręce, wpatrują w jeden punkt poza kadrem.

 

Serdecznie gratulujemy i czekamy na pokazy filmowe w ramach 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator.

 

 

Filmy będziecie mogli obejrzeć podczas festiwalu w dniach 25-30 czerwca 2024 roku w Kinie Muza w Poznaniu oraz zaprzyjaźnionych poznańskich lokalizacjach.

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata