Spędź weekend z Festiwalem Animator! | Ostatnie pokazy

Co przygotowaliśmy na ostatnie dwa dni Festiwalu?

Zdjęcie główne aktualności Spędź weekend z Festiwalem Animator! | Ostatnie pokazy

Zapraszamy na ostatnie pokazy 17. Edycji Festiwalu Animator. Przed nami emocjonujące rozdanie nagród, które odbędzie się w sobotę o godz. 11:00. Kto zgarnie Grand Prix i zbliży się do Oscara, a który film podbił serca najmłodszych widzów? Przekonajcie się sami, ale pamiętajcie – to jeszcze nie koniec Festiwalu! Bawimy się aż do niedzieli, a atrakcji nie zabraknie!

W sobotę (29 czerwca) rozpoczynamy rozdaniem nagród oraz filmami dla najmłodszych! Na tych seansach dowodów nie sprawdzamy! Wybierzcie się na „Wielką przygodę Niny” i poszukajcie skarbu w opuszczonej fabryce lub poznajcie przygody geniusza wszechczasów w animacji „Leonardo. Odkrywca”, stworzonej przez twórcę „Ratatuja”.

Czeka na Was również specjalny pokaz „Prześniona rewolucja feministyczna w polskiej animacji PRL", inspirowany książką „Niewidzialną rękąHanny Margolis, w której autorka naświetla obecność i twórczy udział kobiet w produkcji filmów animowanych w PRL. Po seansie – spotkanie z autorką i dyskusja.

Będzie także kreatywne wyzwanie! O 15:00 w Starym Browarze, Atrium +1 odbędzie się Adult Swim Live Drawing Challenge, drugi na świecie konkurs dla kochających tworzyć animację! To wyjątkowe wydarzenie artystyczne na żywo, gdzie papier i długopis są Waszymi narzędziami. Najlepsi zgarną płatne zlecenia na projekt dla Adult Swim Europe.

Bliżej wieczora zapraszamy na pokaz najlepszych filmów z Punto y Raya Festival 2023. Zobaczcie finałowe i nagrodzone dzieła z 15 krajów, które eksplorują abstrakcyjną sztukę w ruchu. Oczywiście, nie zabraknie pokazów konkursowych, setów od Adult Swim i wieczornej imprezy w klubie festiwalowym Rewiry.

W niedzielę (30 czerwca), w ostatni dzień Festiwalu stawiamy na pokazy nagrodzonych filmów – od krótkich po długie metraże. Zanurzcie się w świat zwycięzców tegorocznych Jury. Dla fanów i fanek Masaakiego Yuasy – pokaz „Lu Over the Wall”, a dla tych, którzy jeszcze nie doświadczyli wirtualnej rzeczywistości, ostatnia szansa, aby odwiedzić nas w Starym Browarze w Atrium +1 i obejrzeć 6 VR z Holandii.

Wieczorem świętujemy zakończenie festiwalu w klubie festiwalowym Rewiry – muzyka, Team Animator i szalona zabawa! Nie może zabraknąć i Was!

 

Gramy: w Kinie Muza w Pozaniu, w Multikinie Stary Browar, w Atrium +1 w Starym Browarze, Schronie, Scenie na Piętrze oraz w klubie festiwalowym Rewiry.

 

Bilety dostępne online oraz:
– na seanse w Kinie Muza stacjonarnie w kasie Kina
– na seanse w Multikinie Stary Browar w kasie festiwalowej w Starym Browarze

NA RESZTĘ WYDARZEŃ ZACHĘCAMY DO ZAKUPU BILETÓW ONLINE

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata