Masterclass z Magdaleną Osińską | 17. Animator

Magdalena Osińska na 17. Animatorze!

Zdjęcie główne aktualności Masterclass z Magdaleną Osińską | 17. Animator

Pierwszego dnia Festiwalu Animator zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Magdaleną Osińską – wybitną animatorką i jurorką w Międzynarodowym Konkursie Filmów Krótkometrażowych 17. MFFA Animator!

Masterclass: Magdalena Osińska - 90 minut inspiracji i wiedzy!

Magdalena Osińska to reżyserka, która swoimi pracami zdobyła uznanie na całym świecie. Jej twórczość obejmuje szeroki zakres technik animacyjnych – od reklamy poklatkowej, przez CGI i 2D, po live-action. Wśród jej najważniejszych projektów znajdują się:

  • Wallace & Gromit: "The Great Sofa Caper" i "Share the Orange"
  • Serial dla dzieci "Radostki"
  • Filmy "Skrzaty fortepianu" i "Szafa Zbigniewa"

Osińska jest absolwentką szkół filmowych – National Film and Television School w Beaconsfield w Wielkiej Brytanii oraz Szkoły Filmowej w Łodzi i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Obecnie pracuje nad dwoma nowymi filmami: "Ro" i "Jasia".

Jej ostatni projekt, wyczekiwana druga część serii "Gwiezdne Wojny: Wizje" dla Lucas Film, nosi tytuł "Jestem twoją matką" i miał premierę 4 maja 2023 roku na Disney+. To prawdziwy list miłosny do wszystkich mam, eksplorujący relacje matka-córka w niezwykły sposób. Jak mówi sama twórczyni:

„Naprawdę chciałam, aby ten film był listem miłosnym do wszystkich mam. Myślę, że są one często pomijane w filmach, ale w rzeczywistości uważam je za prawdziwe superbohaterki.”

Chcecie zobaczyć twórczość Magdaleny Osińskiej na dużym ekranie? Zapraszamy na pokaz setu II KONKURSU SERIALI | Seriale dla Młodzieży i Dorosłych, gdzie będziecie mogli zobaczyć odcinek Star Wars: Visions – I Am Your Mother.

Młoda pilotka Anni, która wstydzi się swojej słodkiej, ale nadopiekuńczej mamy, musi wziąć z nią udział w szaleńczym rodzinnym wyścigu w akademii. W trasie ich związek jest wystawiany na próbę przez żywioły, ich stary statek, innych uczestników wyścigu... i siebie nawzajem.

Masterclass Magdaleny Osińskiej odbędzie się:

25 czerwca, godz. 14:30 w Kinie Muza w Poznaniu

Pokaz SETU II Konkursu Seriali
25. Czerwca, godz. 19.30 w Kinie Muza w Poznaniu

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata