Dziękujemy za udział w naszym OPEN CALLu!

Open call do sekcji programowej SEARCHING FOR YOURSELF / POSZUKIWANIE SIEBIE zakończył się 7 lutego z zawrotnym wynikiem ponad 100 zgłoszeń! Dziękujemy!

Zdjęcie główne aktualności Dziękujemy za udział w naszym OPEN CALLu!

W odpowiedzi na filmowy nabór OPEN CALL: POSZUKIWANIE SIEBIE / SEARCHING FOR YOURSELF otrzymaliśmy aż 115 zgłoszeń. Animowane refleksje na temat poszukiwania siebie zostały nadesłane z Korei, Szwajcarii, Kolumbii, Chin, Francji, Tajwanu, Kanady, Austrii, Grecji, Izraela, Australii, Niemiec, Polski, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, USA, Jordanii, Ukrainy, Południowej Afryki, Filipin, Gruzji, Ekwadoru, Tunezji, Czech, Brazylii, Portugalii.

W większości z nadesłanych filmów twórcy i twórczynie starają się zgłębić i zmierzyć z takimi zagadnieniami jak samotność, ostracyzm, czy lęki, a także przepracować różnego rodzaju traumy.

 

Do naboru OPEN CALL swoje animowane interpretacje hasła POSZUKIWANIE SIEBIE / SEARCHING FOR YOURSELF zgłosili nie tylko studenci i studentki, młodzi (i debiutujący) twórcy i twórczynie, ale też znani i bardziej doświadczeni reżyserzy i reżyserki światowej kinematografii animowanej, w tym animatorki i animatorzy pracujący na co dzień przy popularnych, animowanych produkcjach telewizyjnych i internetowych Adult Swim czy Hulu, nagradzani na poprzednich edycjach Festiwalu.

Możemy też uchylić rąbka tajemnicy i pochwalić się, że w wyniku naboru wyłoniliśmy osobę, która stworzy czołówkę 16. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR! Na więcej szczegółów musicie jednak jeszcze trochę poczekać.

Serdecznie dziękujemy za tak entuzjastyczną odpowiedź i do zobaczenia niebawem!

 

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata