Za nami 16. edycja Festiwalu ANIMATOR. To był intensywny czas, podczas którego spotkaliśmy się w różnych miejskich przestrzeniach w Poznaniu, a także podbiliśmy Polskę podczas spotkań online.
Bez Was - bez Widzów/ek - nie ma tego Festiwalu!
Chcemy zmieniać się najlepsze, a do tego potrzebujemy Waszego głosu. Zachęcamy do podzielenia się wrażeniami z minionej edycji w krótkim, anonimowym formularzu. Jego wypełnienie nie powinno zająć Wam więcej niż 10 minut. Głosy zbieramy do 7 sierpnia 2023 roku!
[KLIK!]