CHŁOPIEC I CZAPLA | przedpremiera w Kinie Muza

Rok 2024 rozpoczynamy wspólnym – Animator x Kino Muza -przedpremierowym pokazem filmu twórcy nagrodzonego Oscarem – Hayao Miyazakiego.

Zdjęcie główne aktualności CHŁOPIEC I CZAPLA | przedpremiera w Kinie Muza

CHŁOPIEC I CZAPLA to najnowsza, wizjonerska animacja mistrza gatunku Hayao Miyazakiego, który w wielkim stylu powraca na ekrany po dziesięciu latach.

Film, okrzyknięty w Japonii arcydziełem, to nie tylko opowieść o stracie i przemijaniu, to także popis niczym nieograniczonej wyobraźni.

Rok 2024 rozpoczynamy wspólnym - Animator x Kino Muza -przedpremierowym pokazem filmu twórcy nagrodzonego Oscarem - Hayao Miyazakiego.

Po filmie zapraszamy na spotkanie, w którym wezmą udział reprezentanci zespołu MFFA Animator oraz Ryjówka - Blog Wszechkulturowy.

O FILMIE

Młody Mahito, z tęsknoty za matką, wyrusza do magicznego miejsca, które dzielą żywi i umarli. Tam, gdzie śmierć dobiega końca, a życie znajduje nowy początek.
Po stracie matki Mahito wraz ojcem opuszcza Tokio i przeprowadza się na wieś. Zdystansowany do nowej, otaczającej go rzeczywistości zaczyna odkrywać niezbadaną okolicę i dom. Pewnego dnia przypadkowo spotyka zagadkową, mówiącą ludzkim głosem czaplę siwą, która nieoczekiwanie staje się jego przewodnikiem. Ptak stopniowo pomaga chłopcu rozwikłać tajemnicę życia, zabierając go do magicznego świata, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością.

---------------------------------------

CHŁOPIEC I CZAPLA / reż. Hayao Miyazaki, Japonia, 2023 / premiera 19 stycznia 2024

4 stycznia (czwartek), g. 18.30

Kino Muza, Sala nr 1, ul. św. Marcin 30, Poznań

BILETY link

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata