Będziemy się bać! | Horrory na 17. Animatorze

Zapraszamy na specjalny pokaz w Schronie, podczas którego pokażemy wybrane krótkie animacje. Odważysz się bać?

Zdjęcie główne aktualności Będziemy się bać! | Horrory na 17. Animatorze

Przygotujcie się na najbardziej szalone i przerażające 76 minut swojego życia! Pokaz animowanych horrorów KOSZMARYNKI podczas 17. Animatora to podróż przez surrealizm, absurd, groteskę i… trochę erotyki!

Tej nocy, w zakamarkach Schronu, czeka na Was 9 krótkometrażowych animacji, które zapadną Wam w pamięć na długo (a może nawet do następnego Halloween). Ale uwaga! Wstęp tylko dla odważnych dorosłych (18+).

Podczas seansu zobaczymy:

Amok, Balazs Turai, Węgry / Hungary 2022

Po utracie narzeczonej i atrakcyjnego wyglądu w dziwnym wypadku, Clyde musi stawić czoła swojemu wewnętrznemu demonowi.

Winston, Aram Sarkisian, Stany Zjednoczone / United States 2017

Poprzez serię listów pisanych do swojego młodszego brata Marcusa, wnikamy w umysł mężczyzny (Winstona), który powoli popada w swoje własne piekło.

Bird Flu, Priit Tender, Estonia 2016

Opowieść o człowieku i wężu, pijanym pingwinie i znikaniu ptaków. Opowieść o jabłoni i jabłkach, o korzeniach i braku korzeni. Opowieść o raju i o wygnaniu z niego.

Skinned / Écorchée, Joahim Herisse, Francja / France 2022

W starym budynku, ukrytym pośrodku bagien, mieszkają dwie dziwne kobiety, bliźniaczki syjamskie zrośnięte jedną nogą. W nocy Flayed ma przerażające koszmary, w których widzi ciało swojej siostry pokrywające jej własne...

Vulvina Queen of Ecstasy / Vulvine Reine d’Extase, Clémence André, Nawel Bahamou, Ming Chieh Chang, Théo Guyot and Mariia Yanko, Francja / France 2022

Królowa tkwiąca w pustynnym królestwie zakochuje się w Śmierci, z którą nawiązuje cielesną relację. Ten chorobliwy związek staje się jej obsesją; obsesją, która doprowadzi królową do jej końca...

Zoon, Jonathan Schwenk, Niemcy / Germany 2021

Małe połyskujące zwierzęta są w rui. Dwunożny mieszkaniec lasu natrafia na pożądliwą grupę. On i jego towarzysze podjadają małe stworzenia i wkrótce rozpoczyna się uczta.

Slug Life, Sophie Coco Gate, Wielka Brytania / United Kingdom 2018

Dzień z życia Tanyi, ciekawskiej kobiety, która zasmakowała w kochankach stworzonych w laboratorium.

Our Love is Immortal / Aşkımız Ölümsüzdür, Ender Yildizhan, Turcja / Turkey 2023

Mały chłopiec martwi się o relacje swoich rodziców w dystopijnej przyszłości. Kiedy jego ojciec śpiewa mu piosenkę o tym, co on i jego matka osiągnęli w tym świecie i jak przetrwali, pewność siebie małego chłopca zostanie przywrócona.

Pipes, Jessica Meier, Kilian Feusi, Sujanth Ravichandran, Szwajcaria / Switzerland 2022

Hydraulik Bob zostaje wynajęty do naprawy pękniętej rury i ku swojemu zaskoczeniu trafia do gejowskiego klubu dla fetyszystów.

Kuratorką pokazu jest TESSA MOULT-MILEWSKA - zamieszkała w Londynie, polsko-brytyjska scenarzystka i reżyserka animacji z 16-letnim doświadczeniem w tworzeniu animacji. Poza pisaniem, reżyserowaniem i animacją filmów krótkometrażowych, pracowała jako reżyserka przy reklamach i serialach dla dzieci, a także przy tworzeniu serialu animowanego i filmu pełnometrażowego. W marcu 2022 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku reżyseria animacji na brytyjskiej National Film and Television School. Selekcjonerka konkursów seriali i pełnometrażowego 17. MFFA Animator.

 

Wydarzenie z limitowanymi miejscami! Bilety dostępne od 15 czerwca online. Karnety jeszcze dostępne online lub w kasie Kina Muza.

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata