Animator na Pyrkonie

W tym roku na Pyrkonie w dniach 14-16 czerwca 2024 ponownie pojawimy się ze stoiskiem w Strefie Fantastycznych Inicjatyw. Nie zabraknie także specjalnego PRZEDPREMIEROWEGO pokazu “The Primevals” w Iglicy.

Zdjęcie główne aktualności Animator na Pyrkonie

3 dni, Poznań, najlepsze Wydarzenia ze świata gier, filmów, seriali i ogólnej popkultury. Mowa oczywiście o Pyrkonie, czyli największym festiwalu fantastyki w Polsce. A na nim nie może zabraknąć Festiwalu Animator!

Stoisko w Strefie Fantastycznych Inicjatyw

W strefie Animatora na Pyrkonie rzeczywistość splata się z niepokojącą wizją przyszłości. Odwiedź stoisko by się przekonać! Ale uwaga - zanim wnikniesz w animatorowy świat, staniesz przed testem, który może odmienić wszystko... TESTEM na REPLIKANTA! Czy zdasz? Czy staniesz się częścią czegoś większego, czy też pozostaniesz przytłoczony_a niewyobrażalną prawdą?

Dołącz do nas na Pyrkonie oraz na Animatorze 25-30 czerwca 2024 roku i przygotuj się na podróż, której wynik może zmienić Twoje spojrzenie na świat!

W strefie Animatora będzie można odpocząć i dowiedzieć się o naszych planach na 17. MFFA Animator.

A wieczorem zapraszamy na PRZEDPREMIEROWY seans

Miejsce: Iglica (Strefa Filmowo-Serialowa)
Termin: 16.06.2024, godz. 00:00 - 2:00

Festiwal Animator zaprasza Pyrkonowiczów na specjalnie przygotowaną przedpremierę. Będzie to pierwszy pokaz w Polsce!

Film The Primevals to przygodowy horror z animowanymi monstrami. Jest to projekt życia pasjonata animacji poklatkowej i speca od efektów specjalnych - Davida Allena, rozpoczęty w latach 70. a ukończony już pośmiertnie. Światowa premiera odbyła się w 2023 roku. The Primevalsjest hołdem dla klasycznych filmów słynnego RayaHarryhausena łączy animację poklatkową (lalkową) z filmem ‘żywej akcji’.

Głęboko w Himalajach lud Szerpów zabija humanoidalne monstrum. Dr. Claire Collier, przekonana, że był to legendarny Yeti, organizuje ekspedycję. To co odkryje zespół badawczy pod wodzą Dr. Collier jest większe i bardziej przerażające niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Do zobaczenia na Pyrkonie w dniach 14-16 czerwca 2024 roku! Więcej info o karnetach na wydarzenie odstępne na oficjalnej stronie Pyrkonu.

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata