17. Festiwal Animator za nami. DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy Wam za 17. MFFA Animator!

Zdjęcie główne aktualności 17. Festiwal Animator za nami. DZIĘKUJEMY!

Za nami 17. edycja Festiwalu Animator, która przyniosła wiele niezapomnianych chwil, inspirujących spotkań oraz artystycznych doznań. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli z nami w tym wyjątkowym czasie.

Widzowie i Widzki – Wasza obecność, entuzjazm i zaangażowanie są dla nas największą nagrodą. To dzięki Wam Festiwal Animator tętni życiem i staje się miejscem spotkań miłośników i miłośniczek animacji z całego świata. Dziękujemy, że byliście z nami!

Wolontariusze i Wolontariuszki – Wasza pomoc była nieoceniona! Dzięki Wam wszystko działało sprawnie, a festiwalowa atmosfera była pełna pozytywnej energii. Jesteście niezastąpioną częścią naszej animatorowej rodziny!

Goście i Gościnie – Dziękujemy za Waszą obecność, twórcze warsztaty, inspirujące prelekcje oraz za to, że podzieliliście się z nami swoją pasją i talentem. Wasze prace i opowieści wzbogaciły Festiwal nie tylko o nowe doświadczenia, ale także o nowe znajomości!

Co się działo na tegorocznej edycji? Wyprzedane seanse, spotkania i autografy od Masaakiego Yuasy, emocjonujące rozpoczęcie z filmem "Rock Bottom", a także seanse nagrodzonego w Annecy filmu "Sen Sutany". Na koniec historyczne osiągnięcie: w tym roku konkurs międzynarodowy krótkometrażowy i konkurs polski wygrały animacje Izabeli Plucińskiej! To własnie jej film "Joko" uzyskał skróconą drogę po Oscara, a my trzymamy kciuki, aby złota statuetka trafiła do reżyserki podczas najbliżej gali w USA.

To jednak nie koniec emocji! Animator wraca już niedługo z otwartym naborem konkursowym, a poznańskie Kino Muza ponownie wypełni się animacją. Przygotowujemy dla Was dużo dobrego i już wkrótce podzielimy się szczegółami.

Dziękujemy, że byliście z nami i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która z pewnością przyniesie jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń!

18. edycja Festiwalu Animator odbędzie się 24-29 czerwca 2025 roku.

zobacz także

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata