Animuza w maju

"Iluzjonista"

Przycisk_animator
Buy_ticket

Kontakt

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Poczobutt
Koordynatorka Programu
Festiwalu
+48 61 850 16 55
+48 600 403 591
a.poczobutt@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

/zwolnienie lekarskie/
+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com


Anna Przygocka
Kierowniczka Działu Promocji
tel: +48 61 852 88 33 w. 49

kom: +48 532 447 092
a.przygocka@animator-festival.com

Ewa Kroma
Specjalistka ds. promocji
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Specjalista ds. promocji
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Blog festiwalowy
Mateusz Jarczyński/ administrator
Magdalena Ćwielong/ redaktorka
Agata Ziomek/ redaktorka
Maciej Karwowski/ redaktor
blog@animator-festival.com

Plebiscyt publiczności
Mateusz Jarczyński
blog@animator-festival.com


Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animatora:
Michał Gramacki
+48 513 396 033
m.gramacki@poznanfilmcommission.pl

Animator Pro
Michał Ferlak
m.ferlak@poznanfilmcommission.pl


Zespół Animatora dla Dzieci:
Koordynator Programowy: Jerzy Moszkowicz
Kordynator Produkcji: Tatiana Kauczor
Program Filmowy: Marta Grzesiuk, Marta Jodko
Program i Realizacja Warsztatów: Agnieszka Krajewska
Realizacja Wydarzeń Specjalnych: Agata Felikszewska-Igiel
Biuro: Anna Raichenbach, Małgorzata Ambroży, Agnieszka Lipiak, Tadeusz Jakubowski
Media i Promocja: Ewa Obrębowska, media@csdpoznan.pl.
tel. 508 297 931
Organizacja Widowni: Lucyna Perz, Anna Ostrowska
Oprawa Graficzna: Michał Sobański

Rezerwcaje na seanse (grupy zorganizowane):
Anna Ostrowska:
tel.666 391 229
email: szkola@alekino.com

Warsztaty:
Lucyna Perz
rezerwacje mailowe:
rezerwacje@csdpoznan.pl
(z dopiskiem Animator Jutra w tytule maila oraz informacją o wybranym terminie warsztatu, wieku i liczbie uczestników oraz kontaktem mailowym i telefonicznym do opiekuna)
rezerwacje telefoniczne:
tel. 61 64 64 473 lub 666 391 233



Napisz do nas