ZNAMY WYNIKI!

ZA NAMI 10. MFFA ANIMATOR!

Przycisk_animator
Buy_ticket

Kontakt

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Poczobutt
Koordynatorka Programu
Festiwalu
+48 61 850 16 55
+48 600 403 591
a.poczobutt@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing
pat@estrada.poznan.pl

Ewa Kroma
Promocja
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Plebiscyt publiczności
Mateusz Jarczyński
blog@animator-festival.com

Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animatora:
Michał Gramacki
+48 513 396 033
m.gramacki@animator-festival.com

Animator Pro
Joanna Stankiewicz
j.stankiewicz@animator-festival.com

Zespół Animatora dla Dzieci:
Koordynator Programowy: Jerzy Moszkowicz
Koordynator Produkcji: Tatiana Kauczor
Program Filmowy: Marta Grzesiuk, Patrycja Rojek
Publikacje, druki: Mateusz Celer

Media, promocja:
Ewa Obrębowska-Piasecka,
media@csdpoznan.pl

Koordynacja warsztatów "Animator Jutra":
Agnieszka Krajewska

Zapisy na warsztaty "Animator Jutra":
Lucyna Perz,
tel. 666 391 233,
rezerwacje@csdpoznan.pl




Napisz do nas