ZNAMY WYNIKI!

ZA NAMI 10. MFFA ANIMATOR!

Przycisk_animator
Buy_ticket

Animator bez selekcji

30.06.2017

Thumb_wide_some_versions

Od 4 do 6 lipca, zawsze o 21:00, w Klubie Festiwalowym zaprezentujemy filmy, które nie zakwalifikowały się do festiwalowego konkursu. Publiczność wybierze jeden tytuł, który trafi do filmowej rywalizacji o Złotego Pegaza.
Kto dostanie „dziką kartę”?


DZIEŃ 1 PROGRAM POKAZÓW
04.07.2017, 21:00, Klub Festiwalowy

1 Granice / Boundaries / Tomasz Bolek/ 3'28'' / 2016 Polska
2 Phobia / Phobia / Małgorzata Andrys / 4'30'' / 2017 Polska
3 Kosmos / Cosmos / Daria Kopiec / 2'29'' / 2016 Polska
4 Schwarze Welle / Black Wave / Mariola Brillowska / 12'27'' / 2016 Niemcy
5 9 способов нарисовать человека / 9 ways to draw a person / Sasha Svirsky / 6'29'' / 2016 Rosja
6 L’Horizon de Bene Bene’s / Horizon Jumi Yoon, Eloic Gimenez / 12'53'' / 2016 Francja
7 اکتسابات انتسابی / Ascribed Achievements / samaneh shojaei / 4'18'' / 2016 Iran
8 Zašto / Why / Iva Božić / 6'45'' / 2017 Chorwacja
9 Ponura Tresura / Paining Training / Ala nunu Leszynska / 5'10'' / 2016 Polska
10 Wstawać! / Wake Up! / Jakub Oleg Wojciechowski / 7'51'' / 2016 Polska
11 SHORTSEEING / SHORTSEEING / Jakub Romanowicz / 8'00'' / 2017 Polska
12 Ślady ulotne / Traces of ephemeral / Agnieszka Waszczeniuk / 7'49'' / 2016 Polska
13 Wcielenie / Incarnation / Barbara Rupik / 4'45'' / 2017 Polska
14 Bernard / Bernard / Anna Oparkowska / 6'10'' / 2017 Polska

DZIEŃ 2 PROGRAM POKAZÓW
05.07.2017, 21:00, Klub Festiwalowy

1 Nierozpoznani / Unrecognized / Grzegorz Leszczyński / 6'28'' / 2016 Polska
2 Pop-war / Pop-war / Tomek Czekierda / 4'22'' / 2017 Polska
3 Zdrowaś? / Sick? / Ilona Dybka / 4'10'' / 2017 Polska
4 Zamieniamy się w przyrodę / Becoming landscape / Justyna Pazdan / 4'00'' / 2016 Polska
5 Na językach / Three women on a bench / Karolina Borgiasz / 3'50'' / 2017 Polska
6 nex / nex / Philipp Buschauer / Michael Loithaler / Marlene Raml 4'45'' 2016 Austria
7 When Time Moves Faster / When Time Moves Faster / Anna Vasof / 7'00'' / 2016 Austria / Kanada
8 Kastaars / Kastaars / Jasmine Elsen / 5'40'' / 2016 Belgia
9 JF FOLIEZ'S PLAYGROUND "Lagune"/ JF FOLIEZ'S PLAYGROUND "Lagune" / Violaine Pasquet / 6'08'' / 2017 Belgia
10 螳螂捕蝉 / A Story in the Diao Ling Garden / Weiyu Wang / 3'16'' / 2017 Chiny
11 Proces / Proces / Lucija Bužančić / 4'35'' / 2017 Chorwacja
12 Par verzija / Some Versions / Petra Balekić / 4'27'' / 2017 Chorwacja
13 Room / Room / Jana K. Novackova / 4'16'' / 2016 Czechy
14 Soulmate / Soulmate / Hana Stehlikova Novakova / 5'04'' / 2016 Czechy
15 Dive with the Sun / Dive with the Sun / Sisley De Cruz, Marine Le Borgne, Mo Bao / 3'20'' / 2016 Francja
16 Prestion / Preston / Gabriel Amar, Louis Doucerain, Joseph Heu, William Marcere, Térence Tieu, Morgane Vaast / 3'52'' / 2016 Francja
17 Dent de Lleó / Dandelion / Jorge Bellver / 6'55'' / 2016 Hiszpania
18 Stop Deforestation / Stop Deforestation / Grade 7 students of Ecole Mondaile World School / 2'17'' / 2015 Indie
19 Kllal / Kllal / Mor Messeri / 5'16'' / 2016 Izrael


DZIEŃ 3 PROGRAM POKAZÓW
06.07.2017, 21:00, Klub Festiwalowy

1 My memorial Day / My memorial Day / Daniella Meroz / 5'53'' / 2016 Izrael
2 Dimensions / Dimensions / Sandra Eber / 5'40'' / 2016 Kanada
3 Emanations: A Visual Poem / Emanations: A Visual Poem / Patrick Jenkins / 4'37'' / 2017 Kanada
4 Nil: No Blood for Coffee / Nil: No Blood for Coffee / James Turner, Andrew Foerster / 2'38'' / 2017 Kanada
5 The Chimerical Museum of Shifting Shapes / The Chimerical Museum of Shifting Shapes / Damián Alquichire / 3'42'' 2017 Kolumbia
6 Rubik / Rubik / Xenia Smirnov / 3'50'' / 2016 Niemcy
7 The Venus / The Venus / Sae Yun JUNG / 5'51'' / 2016 Niemcy
8 Frog Perspective / rog Perspective / Eliza Plocieniak-Alvarez / 5'38'' / 2016 Niemcy
9 CALL OF CUTENESS / CALL OF CUTENESS / Brenda Lien / 4'00'' / 2017 Niemcy
10 Внутренний Свет / Inner Light / Andrew Katsuba / 06:40 / 2016 Rosja
11 Life Cycles / Life Cycles / Ross Hogg / 4'17'' / 2016 Szkocja
12 Immersion / Immersion / Lalita Brunner / 3'17'' / 2016 Szwajcaria
13 Adam / Adam / Evelyn Jane Ross / 2'27'' / 2016 USA
14 Silent London / Silent London / Ivelina Ivanova / 2'45'' / 2017 Wielka Brytania
15 Klementhro / Klementhro / Sue Dunham / 3'50'' / 2015 Wielka Brytania / Kanada
16 Ossa / Ossa / Dario Imbrogno / 3'55'' / 2016 Włochy
17 BUG / BUG / Francesca Marinelli, Dario Trovato / 4'59'' / 2016 Włochy