Ruszyła sprzedaż biletów

11. MFFA Animator

Przycisk_animator
Buy_ticket

Dla widzów z niepełnosprawnościami

INFORMACJA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

1. Miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami:
Podczas koncertów i pokazów w Klubie Festiwalowym istnieje możliwość parkowania auta przy Parku Wieniawskiego, gdzie mieści się Klub.

Podczas pokazów w Centrum Kultury Zamek istnieje możliwość parkowania auta wzdłuż ul. Św. Marcin i Kościuszki (wyznaczone miejsca parkingowe) oraz na Dziedzińcu Różanym (wjazd od ul. Kościuszki).

2. Mała infrastruktura, dostosowane toalety:
Podczas koncertów i pokazów w Klubie Festiwalowym będzie możliwe korzystania z przystosowanej toalety, przy wejściach do namiotu znajdują się podjazdy. W Centrum Kultury Zamek znajduję się przystosowana winda oraz toaleta.

3. Bezpłatny bilet dla opiekuna osoby o umiarkowanym lub znacznym stopniu albo widocznej niepełnosprawności:

Na wszystkie wydarzenia w ramach Animator Festiwal 2017 umożliwiamy bezpłatny wstęp dla opiekuna/asystenta osoby z niepełnosprawnością.

4. Osoba kontaktowa dla osób niepełnosprawnych na terenie imprezy:

Wolontariusze oraz pracownicy instytucji obsługujący wydarzenie festiwalu będą posiadali niezbędne informacje nt. udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.

5. Możliwość wejścia na teren imprezy dla osoby z niepełnosprawnością z psem przewodnikiem lub psem asystującym:

Osoby z niepełnosprawnościami mogą uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych wraz z przeszkolonym psem przewodnikiem lub psem asystującym.

6. Informacje dla osób z niepełnosprawnościami:

Powyższe rozwiązania przygotowano dla osób z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem m.mierzwa@estrada.poznan.pl lub telefonicznie 61 852 34 03.

Jednocześnie prosimy o uwzględnienie faktu, że Kino Muza oraz Scena na Piętrze znajdują się w kamienicy, a Centrum Kultury ZAMEK mieści się z zabytkowym budynku, dlatego nie zawsze możliwe jest pełne dostosowanie architektury do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.