ANIMUZA

THE BEST OF ETIUDA&ANIMA 2018 vol. 1
20.12, godz. 18.00, Kino Muza

Przycisk_animator
Buy_ticket

ANIMATOR BEZ SELEKCJI

Filmy, które nie przeszły selekcji konkursowej

W ramach cyklu prezentujemy następujące wydarzenia

ANIMATOR BEZ SELEKCJI

08.07.2014 23:00 | 2880'
klub festiwalowy

Od 8 do 10 lipca, w Klubie Festiwalowym, publiczność Animatora będzie mogła obejrzeć filmy, które nie zakwalifikowały się do festiwalowego konkursu...

Program I

07.07.2015 21:00 | 120'
klub festiwalowy

Program ISofia, Sofia, Lilian Vazquez, 6’20, 2014 FrancjaUp in a Plane, Up in a Plane, Rachel Moore, 9’12, 2014 KanadaReligatio, Religatio, Jaime G...

Program II

08.07.2015 21:00 | 120'
klub festiwalowy

Aubade, Aubade, Mauro Carraro, 5’25, 2014 SzwajcariaHistoria de un Oso, Bear Story, Gabriel Osorio, 10’14, 2014 ChileCosmoetico, Cosmoetico, Martin...

Program III

09.07.2015 21:00 | 60'
klub festiwalowy

Metro, Metro, Paulina Koniuk, 3'2, 2015 PolskaPatch, Patch, Gerd Gockell, 3'20, 2014 Niemcy / SzwajcariaIf I Was God, If I Was God, Cordell Barker,...

Animator bez selekcji. Pokaz I

05.07.2016 21:00 | 80'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

Business Hours: The life and Death of a Bureaucrat, Simon Wilches-Castro, USA 2015, 6’50’’ Razbudit Volka / To rouse the wolf, Liza Astretsova, Rus...

Animator bez selekcji. Pokaz II

06.07.2016 21:00 | 80'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

Februar / February , Maarten Isaäk de Heer, Netherlands, Denmark 2015, 14‘00‘‘Scapegoat, Shulamit Tager, Gal Haklay, Israel, 8’26’’Pupínek / The pi...

Animator bez selekcji. Pokaz III

07.07.2016 21:00 | 70'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

Pussy!, Ana Mouyis, USA 2015, 3’15’’ Okna / Windows, Angella Lipskaya, Russia 2016, 7’40’’Imagining Time, Jelena Sinik, Australia 2015, 1’59’’Trial...

Animator bez Selekcji I pokaz I

04.07.2017 21:00 | 120'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

PROGRAM POKAZÓWGranice / Boundaries / Tomasz Bolek/ 3'28'' / 2016 PolskaPhobia / Phobia / Małgorzata Andrys / 4'30'' / 2017 PolskaKosmos / Cosmos /...

Animator bez Selekcji I pokaz II

05.07.2017 21:00 | 120'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

PROGRAM 1 Nierozpoznani / Unrecognized / Grzegorz Leszczyński / 6'28'' / 2016 Polska2 Pop-war / Pop-war / Tomek Czekierda / 4'22'' / 2017 Polska3 Z...

Animator bez Selekcji I pokaz III

06.07.2017 21:00 | 120'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

PROGRAM1 My memorial Day / My memorial Day / Daniella Meroz / 5'53'' / 2016 Izrael2 Dimensions / Dimensions / Sandra Eber / 5'40'' / 2016 Kanada3 E...

Animator bez Selekcji I

03.07.2018 21:00 | 120'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

POKAZ ITHE BOX, Dušan Kastelic, Słowenia, 12’12’’VIACRUXIS, Ignasi López Fàbregas, Hiszpania, 11’00’’ÜKSKORD IGAVUSE VÄLJADEL, Teele Strauss, Eston...

Animator bez Selekcji II

04.07.2018 21:00 | 120'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

POKAZ IIFRAMED, Marco Jemolo, Włochy, 7’00’THE GARDEN OF EARTHLY DELIGHTS, Juan Ibáñez, Wielka Brytania, 7’55’’VIRÁGNYELV, Kati Glaser, Węgry, 10’0...

Animator bez Selekcji III

05.07.2018 21:00 | 90'
Klub Festiwalowy, Park Wieniawskiego

POKAZ IIIST(R)AY, Chiang Yao, Tajwan, 8’30’’UNE VISITE, Parissa Mohit, Kanada, 12’18’’YAL VA KOOPAL, Shiva Sadegh Asadi, Iran, 10’49’’TENDRILS, Hel...