Potańcówka sąsiedzka

Bloki animacji

Przycisk_animator
Buy_ticket

Pokazy konkursowe


I POKAZ KONKURSOWY (75’00’’)

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
08.07.2016, g.10:30; g.20:00
12.07.2016, g.12:15 (Q&A)

Król Olch / Erlkönig / Erlking, Georges Schwizgebel, Switzerland 2015, 5’30’’
Sprawa Moczarskiego / Moczarski's Case, Tomasz Siwiński, Poland 2015, 5’15’’
Bio, David Ehrlich, USA, China 2015, 3’21’’
Pianino / Piano, Kaspar Jancis, Estonia 2015, 10’11’’
Wieloryb w pokoju / The Whale in the Room, Tara Mercedes Wood, UK 2015, 7’27’’
G_Girls (Gracie), Susi Jirkuff, Austria, UK 2015, 7’
Przytul mi głowę / Hug my head, Ewa Łuczków, Poland 2016, 10’
O matce / Pro Mamu / About a Mother, Dina Velikovskaya, Russia 2015, 7’20’’
El Señor Xolotl, Saima Lahtinen, Finland 2016, 5’14’’
Mój Zawał / My Heart Attack, Sheldon Cohen, Canada 2015, 13’42’


II POKAZ KONKURSOWY (76’49’’)

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
08.07.2016, g.12:15; g.21:30
12.07.2016, g.14:00 (Q&A)

Kinki / Konki, Izumi Yoshida, Poland 2015, 10’12’’
Dziewczynka / Little Girl, Steven Subotnick, USA 2016, 3’30’’
Endgame / Ostateczna Rozgrywka, Phil Mulloy, UK 2015, 6’
Jazz albo Janko Muzykant Najnowszy / Jazz, Leszek Gałysz, Poland 2015, 18’
Odcienie / What is your brown number, Vinnie Ann Bose, India 2015, 4’31’’
Artysta i huligani / Khudozhnik i khuligany / Artist and Hooligans , Ivan Maximov, Anna Romanova, Russia 2016, 11’33’’
Ulica Bambusowej Świątyni / Bambustempelstrasse / Bamboo Temple Street, Baoying Bilgeri, Germany 2015, 13’30’’
Koła i papierosy / Velodrool, Sander Joon, Estonia 2015, 6’11’’
Fur Away, Beatriz Dominguez Vinuesa, UK 2015, 3’22’’



III POKAZ KONKURSOWY (74’23’’)

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
09.07.2016, g.10:30; g.20:00
13.07.2016, g.12:15 (Q&A)

Pod wiatr / Bei Wind und Wetter / Whatever the weather, Remo Scherrer, Switzerland 2015, 12’20’’
Debiut / Debut, Katarzyna Kijek, Poland 2016, 7’12’’
Kobiety i Ziemia / The Women & Earth Series, Rosanna Wan, UK 2015, 7’42”
Pies Schroedingera / Schroedinger’s Dog, Natalia Krawczuk, Poland 2016, 8’20’’
Mr Sand, Soetkin Verstegen, Denmark, Belgium 2016, 8’15’’
Złote jajko / Golden Egg, Srinivas Bhakta, Singapore 2016, 8’20’’
Sąd ostateczny / Last Judgment, Junyi Xiao, USA 2016, 2’59’’
Before Love, Igor Kovalyov, Russia 2015, 19’15’’



IV POKAZ KONKURSOWY (75’29’’

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
09.07.2016, g. 12:15; g.21:30
13.07.2016, g. 14:00 (Q&A)

Muzeum w pięć minut /The Five Minute Museum, Paul Bush, UK, Switzerland 2015, 6’10’’
Zapis z wczoraj / Yesterday's Record, Michał Soja, Poland 2015, 5’
Sexy laundry, Izabela Plucińska, Germany, Canada, Poland 2015, 12’
Jedziemy autobusem / Bussresan / The Bus Trip, Sarah Gampel, Sweden 2016, 13’40”
Życie seksualne drzew / The Sexual Practice of Trees, Joshua Tuthill, USA 2015, 8’16’’
Po drugiej stronie / Beyond, Milan Kopasz, Hungary 2015, 9’37’’
Egzoksiężyc / Exomoon, Gudrun Krebitz, UK 2015, 6’16’’
Figury niemożliwe i inne historie II / Impossible Figures II, Marta Pajek, Poland 2016, 14’30’’


V POKAZ KONKURSOWY (74’11’’)

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
10.07.2016, g.10:30; g.20:000
14.07.2016, g. 12:15 (Q&A)

Xoxo – pocałunki i uściski / Xoxo – Hugs and Kisses, Wiola Sowa, Poland 2016, 13’
Ptasia grypa / Linnugripp / Bird flu, Priit Tender, Estonia 2016, 9’40’’
Po końcu świata / After the End, Sam Southward, UK 2015, 11’03’’
Piórnikt / Penciless Case, Magdalena Pilecka, Poland 2016, 7’06’’
Miasto duchów / Grad duhova / Ghost Town, Marko Dješka, Croatia 2016, 12’11’’
Skameiki No. 0458, Ivan Maximov, Russia 2015, 6’32”
Vaysha, l'aveugle, Theodore Ushev, Canada 2016, 8’14”
Isola del Giglio, Tom Schroeder, USA 2014, 10’25”


VI POKAZ KONKURSOWY (66’53’’)

Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
10.07.2016, g.12:15; g.21:30
14.07.2016, g.14:00 (Q&A)

Wióry / The Shavings, Agata Mianowska, Poland 2015, 6’28’’
Samotny sygnalizator / The Loneliest Stoplight, Bill Plympton, USA 2015, 7’
Oskolok / The Shrapnel, Dmitry Ivanov, Russia 2016, 4’10”
Kot pozna psa / Cat Meets Dog, Paul Driessen, Canada, Netherlands, Belgium 2015, 11’08’’
Locus, Anita Kwiatkowska-Naqvi, Poland 2016, 10’09’’
Less / Löss, Yi Zhao, Netherlands, China 2015, 27’58’’


Filmy pełnometrażowe / Feature Films

Psychonauci, zapomniane dzieci / Psiconautas, los niños olvidados / Psiconautas, the forgotten children, Alberto Vázquez, Pedro Rivero, Spain 2015, 75’
Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
10.07.2016, g. 14:00;
13.07.2016, g.20:00;


Niezłe jaja! / Nuts!, Penny Lane, USA 2016, 79’
Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
09.07.2016, g. 14:00
11.07.2016, g.20:00

Na białej planecie / Chang-baek-han eol-gul-deul / On the White Planet, Bum-wook Hur, South Korea 2014, 74’
Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
11.07.2016, g.14:00
12.07.2016, g.21:30

Czarodziejska Góra / La montagne magique / The Magic Mountain, Anca Damian, Poland, France, Romania 2015, 95’
Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
08.07.2016, g.14:00
11.07.2016, g.21:30

Manieggs: Zemsta twardziela / Manieggs: Revenge of the Hard Egg, Zoltán Miklósy, Hungary 2014, 90’
Daty pokazów w Kinie Muza w Poznaniu:
11.07.2016, g.12:00
12.07.2016, g.20:00