ANIMOWANA 65-ka

konkurs na krótką animowaną etiudę

Przycisk_animator
Buy_ticket

Bilety na pokazy i wydarzenia MFFA ANIMATOR 2016 są już dostępne w przedsprzedaży

W przedsprzedaży na stronie bilety24.pl można zakupić bilety na 25 wydarzeń festiwalowych, w tym retrospektywy, pokazy animacji chorwackiej, prezentacje dorobku szkół animacji, wydarzenia specjalne, czy galę zamknięcia festiwalu.

Skorzystanie z przedsprzedaży gwarantuje m.in. udział w polskiej premierze filmu “Niesamowity świat April” (“April and the Extraordinary World”) z laureatką Oscara Marion Cotillard w roli głównej.

Akcja francusko-belgijsko-kanadyjskiej produkcji rozpoczyna się w Paryżu w 1941 roku. Para naukowców bliska wynalezienia środka, który czyni człowieka niezwyciężonym przepada bez śladu. Dziesięć lat później, ich córka April rozpoczyna pełne przygód poszukiwania. Chce odnaleźć rodziców i wyjaśnić przyczynę ich zniknięcia.

Film zaprezentujemy 10 lipca o godzinie 20:00 w Nowym Kinie Pałacowym/ CK Zamek

Wcześniejsze udostępnienie biletów gwarantuje widzom wzięcie udziału w najbardziej popularnych cyklach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator 2016 bez konieczności stania w kolejkach. Ceny biletów na wydarzenia festiwalowe w przedsprzedaży zaczynają się od 8 złotych.

Więcej informacji w temacie tegorocznej edycji MFFA ANIMATOR znajdą Państwo w plikach umieszczonych na stronie http://www.animator-festival.com/files

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW ANIMOWANYCH ANIMATOR to największe w Polsce wydarzenie kulturalne poświęcone filmowi animowanemu. Na każdej edycji festiwalu prezentowanych jest ponad 300 filmów z całego świata, w tym konkurs, retrospektywy, przeglądy tematyczne i premiery. ANIMATOR to także koncerty, warsztaty oraz bardzo obszerny program dla najmłodszych widzów. Wyróżnikiem poznańskiego festiwalu jest wszechobecna fuzja animacji z muzyką.
9. MFFA Animator odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-14 lipca 2016.


Patrycjusz Tomaszewski/ rzecznik prasowy
+48 506 021 360 / press@animator-festival.com