RUSZA NABÓR NA KONKURS

PREMIERA CZOŁÓWKI
13. MFFA ANIMATOR

Przycisk_animator
Buy_ticket

Aktualności

Aktualności

Animowana 65-ka

Thumb_tlo

konkurs na krótką animowaną etiudę

Thumb_zrzut_ekranu_2019-12-6_o_11.21.27

PREMIERA CZOŁÓWKI
13. MFFA ANIMATOR

Thumb_wilq_01

Animuza w grudniu: 12.12.2019, godz. 17:30, Kino Muza

Thumb_img_3286

Filmy Nagrodzone na Festiwalu Animanie 

wszystkie aktualności

Kup bilet

Bilety na 12. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR (5-11 lipca 2019/Poznań) będą dostępne od
17. czerwca 2019 (poniedziałek) na portalu bilety24.pl oraz w kasach miejsc festiwalowych: Kina Muza oraz CK Zamek.

Zgłoś film

.

formularz

Kontakt


Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu

m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu

+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu

+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu


+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Paulina Wieczorek
Koordynatorka Konkursu Polskiego Animator.PL

animatorpl@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji

+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com

Olga Sokal
Rzeczniczka Prasowa

+48 506 021 360
media@animator-festival.com


Piotr Maciantowicz
Biuro festiwalowe

+48 794 021 515
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl


Margret Mierzwa
Koordynacja wolontariatu i biuro obsługi widza

m.mierzwa@estrada.poznan.pl






Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing

pat@estrada.poznan.pl

Ewa Kroma
Promocja

tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media, biuro prasowe

tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl


Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animator w Praktyce:
Mikołaj Maciejewski
+48 513 396 033
m.maciejewski@animator-festival.com


Animator Pro
Joanna Stankiewicz
j.stankiewicz@animator-festival.com


Animator dla dzieci

Magdalena Brylowska
mbrylowska@csdpoznan.pl