Ruszyła sprzedaż biletów

11. MFFA Animator

Przycisk_animator
Buy_ticket

Aktualności

Relacje

18.06.2018

Ruszyła sprzedaż biletów

Thumb_1681

11. MFFA Animator

Aktualności

14.06.2018

Mój labirynt – wolność wyboru

Thumb_img_1551

Projekt studencki wydziału animacji Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Aktualności

06.06.2018

11. MFFA Animator

Thumb_animator_kadr_2018

GŁÓWNE PUNKTY PROGRAMU

Thumb_o_jezu

ANIMUZA W CZERWCU

wszystkie aktualności

Kup bilet

Bilety na 11. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR (6-12 lipca 2018/Poznań) są dostępne na portalu bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej, Kina Muza, CK Zamek.

Zgłoś film

.

formularz

Kontakt

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com

Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com


Teresa Fazan

Rzeczniczka Prasowa

+48 607 600 534

media@animator-festival.com

Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing
pat@estrada.poznan.pl

Ewa Kroma
Promocja
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Plebiscyt publiczności
Mateusz Jarczyński
blog@animator-festival.com

Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animatora:
Michał Gramacki
+48 513 396 033
m.gramacki@animator-festival.com

Animator Pro
Joanna Stankiewicz
j.stankiewicz@animator-festival.com


Media, promocja:
Ewa Obrębowska-Piasecka,
media@csdpoznan.pl