Animator na Punto y Raya Festival

25-28.10.18

Przycisk_animator
Buy_ticket

Aktualności

Zapowiedzi

18.10.2018

Animuza w listopadzie

Thumb_love_express_poster_en_small

"Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka"

Aktualności

18.10.2018

Animator na Punto y Raya Festival

Thumb_odessa-630x336

25-28.10.18

Zapowiedzi

09.10.2018

Animator w trasie

Thumb_negative_space_i_max_porter

ANIMATOR NA XIII MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TEATRU LALEK I ANIMACJI FILMOWYCH DLA DOROSŁYCH „LALKA TEŻ CZŁOWIEK”

Zapowiedzi

28.09.2018

Photon

Thumb_7401

ANIMUZA: THE BEST OF ANIMATOR 2018

wszystkie aktualności

Kup bilet

Bilety na 11. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR (6-12 lipca 2018/Poznań) są dostępne na portalu bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej, Kina Muza, CK Zamek.

Zgłoś film

.

formularz

Kontakt


Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com


Marianna Piskorz
Koordynatorka Produkcji Festiwalu
+48 609 028 752
m.piskorz@animator-festival.com


Filip Kozłowski
Koordynator Programu i Konkursu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com


Anna Głowińska
Koordynatorka Programu Festiwalu

+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji
+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com

Teresa Fazan
Rzeczniczka Prasowa
+48 506 021 360
media@animator-festival.com


Biuro festiwalowe
Piotr Maciantowicz
+48 794 021 515
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl




Patrycjusz Tomaszewski
Promocja i marketing
pat@estrada.poznan.pl


Ewa Kroma
Promocja
tel: +48 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Promocja i social media
tel: +48 852 88 33 w. 49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Plebiscyt publiczności
Mateusz Jarczyński
blog@animator-festival.com

Produkcja festiwalu
Estrada Poznańska

ul. Masztalarska 8

61-767 Poznań

tel. +48 61 8528833

fax: +48 61 8528835

NIP: 777-00-02-010
www.estrada.poznan.pl


Warsztaty Animatora:
Michał Gramacki
+48 513 396 033
m.gramacki@animator-festival.com


Animator Pro
Joanna Stankiewicz
j.stankiewicz@animator-festival.com


Animator dla dzieci
Ewa Obrębowska-Piasecka,
media@csdpoznan.pl